Home » Imprezy » Jak przebiec pierwszy triathlon?

Jak przebiec pierwszy triathlon?

Pisaliśmy niedawno o tegorocznej edycji ‚Susz Triathlon‚, czyli jednej z najpopularniejszych imprez tego typu w Polsce.

Choć przeciętnemu, początkującemu biegaczowi raczej daleko do planowania startów triathlonowych, ma on dziś szansę na dołączenie do elitarnego grona tzw. ironmanów.

Gwiazdy dają przykład

Jak informuje serwis prasowy triathlonu, tegorocznej edycji imprezy patronować będą gwiazdy: aktorzy Piotr Adamczyk, Tomasz Karolak i Bartłomiej Topa oraz dziennikarz Łukasz Grass. Wszyscy zamierzają wziąć udział w imprezie i pokonać dystans 1,9 km pływania + 90 km na rowerze + 21,1 km biegu.

gwiazdy susz triathlon

Gwiazdy już od prawie 2 miesięcy szlifują formę pod okiem Piotra Nettera, byłego trenera kadry narodowej w triathlonie. Ich celem jest start w Herbalife Susz Triathlon. Zawody odbędą się w dniach 11-12 czerwca br. w Suszu.

Dla zawodowców i amatorów.

triatlon trening
Herbalife Susz Triathlon to obecnie największa impreza triathlonowa dla amatorów i zawodowców w naszym kraju. W ubiegłym roku wzięło w niej udział prawie 300 zawodników z całej Polski.

W tym roku spodziewamy się nawet pięciuset uczestników- mówi Piotr Walasiewicz, dyrektor Herbalife Susz Triathlon.- Wierzymy, że będzie to impreza wyjątkowa, która spopularyzuje triathlon w naszym kraju. Niezmiernie cieszymy się, że wspierają nas w tym celu tak popularni ludzie- dodaje.

Rzeczywiście, popularność triatlonu w Polsce rośnie lawinowo. Może w przyszłości zaskutkuje to organizacją w Polsce imprezy z serii Ironman, która stała się niezwykle popularna w krajach zachodnich.

Akademia Triathlonu dla początkujących.

Jeśli nigdy nie uprawiałaś/uprawiałeś triathlonu, dziś masz możliwość uzyskania profesjonalnej wiedzy na temat tej dyscypliny. Przy okazji organizacji Susz Triathlonu powstała ‚Akademia”Triathlonu’, czyli miejsce gdzie każdy (da drobną opłatą) może dowiedzieć się jak trenować i jak przygotować swój organizm do wysiłku podczas imprezy.

Oczywiście jeśli dopiero zaczynasz biegać, akademia triathlonu może być dla Ciebie zbyt trudnym wyzwaniem, jednak dla chcącego nic trudnego. Polecamy.

 

Więcej informacji znajdziecie na stronach: susztriathlon.pl oraz akademiatriathlonu.pl .

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

1 komentarz

 1. Napisano 03/08/2013 at 09:35

  Cześć,
  By przebiec swój pierwszy triathlon po trzeba przyjść na trening i złapać bakcyla!

  Zapraszamy wszystkich sympatyków triathlonu w Warszawie do ćwiczeń z klubem triathlonowym TRICLUB. Działamy w ramach stowarzyszenia i posiadamy licencję Polskiego Związku Triathlonu PZTri. Na chwilę obecna zrzeszamy około 50 zawodników startujących na różnych dystansach od sprinterskich do IRONMAN.

  Z pewnością działając w pojedynkę, bez przygotowania i aktywnego wsparcia trenerskiego osiąganie tych marzeń jest trudniejsze. Wspólne działanie w grupie poprzez wzajemną motywację i merytoryczne wsparcie pod okiem trenera, wyznaczanie indywidualnych celów przybliża każdego do ich osiągnięcia.

  Zawsze ćwiczymy min 3 razy w tygodniu : wtorki 18:30 biegi na Agrykoli, środy 19:45 pływanie na basenie Inflancka, a Spining we Czwartki 21:30 i Soboty 8:00 w ZDROFIT WOLA na ul. Wolskiej. Dodatkowo w sezonie organizujemy wypady rowerowe do Czosnowa lub do Góry Kalwarii.

  Aktualna rozpiska treningów znajduje się tutaj:
  http://triclub.pl/treningi.html

  Zapraszamy na dowolny trening. Wpadnij do nas sprawdź jak ćwiczymy i zdecydujesz, czy Ci się to podoba. Uczestnictwo w pierwszym treningu jest bezpłatne. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji to wyślij do nas maila na adres kontakt@triclub.pl

  Polub nas na fejsie i sprawdź jak TRICLUB prezentował się na zawodach w SIERAKOWIE 2013
  https://www.facebook.com/triclubpl

  Zapraszamy wszystkich do wspólnych ćwiczeń!

  email: kontakt@triclub.pl
  http://triclub.pl/

Skomentuj

Czy jesteś człowiekiem? *

© 2020 JAK-BIEGAC.PL. All rights reserved.